praca
KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Firma Die-Tech Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem i produkcją tłoczników oraz produkcją wytłoczek dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje osób na stanowisko:

•         KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO
Zadania :
- obsługa wózka widłowego niskiego składu
- załadunek/ rozładunek
- kompletacja towaru
- praca na wydziale produkcji

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Die-Tech (umowa o pracę)
- szkolenie wdrażające
- stałe wynagrodzenie oraz system premiowy
- praca w systemie II zmian
- grupowe ubezpieczenie na życie

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku  co najmniej 1 rok
• wykształcenie zawodowe
• uprawnienia na wózki widłowe  oraz uprawnienia do wymiany butli gazowych
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Kandydatów spełniających powyższe wymagania i zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie cv ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem stanowiska pracy na adres:

Die – Tech Sp. z o.o.
ul. Biskupa Burschego 11
43-100 Tychy
email: rekrutacja@die-tech.biz

Prosimy o załączenie do cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych" (Dz.U. nr 133, poz. 883).”
Oferty niezawierające oświadczenia nie będą rozpatrywane.

Dane teleadresowe

Die Tech Spółka z o.o.
Siedziba:

office@die-tech.biz

rekrutacja@die-tech.biz

tel: +48 32 327-00-25, 327-17-55, Numery wewnętrzne:

10 – Sekretariat

12 – Kadry

13 – Jakość

14 – Technologia

15 – Księgowość

fax.+48 32 327 17 54