praca
ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

Firma Die-Tech Sp. z o.o. zajmująca się projektowaniem i produkcją tłoczników oraz produkcją wytłoczek dla przemysłu motoryzacyjnego poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • zapewnienie prawidłowego stanu technicznego maszyn i urządzeń w zakładzie
  • bieżące przeglądy, konserwacja i naprawy maszyn oraz instalacji
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń
  • dokonywanie modyfikacji w układach sterowania maszyn
  • tworzenie raportów i dbałość o dokumentację dotyczącą napraw i konserwacji

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne (mile widziane wykształcenie elektryczne)
  • doświadczenie w pracy elektryka w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość sposobu funkcjonowania systemów sterowania oraz urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • znajomość podstaw programowania sterowników SIEMENS serii S5 i S7, Allen-Bradley
  • znajomość podstaw budowy i działania układów sterowania silnikami takich firm jak: SEW, SIEMENS, Bosch-Rexroth, Allen-Bradley
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach

Kandydatów spełniających powyższe wymagania i zainteresowanych ofertą, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem z zaznaczeniem stanowiska pracy na adres:

Die Tech Sp. z o.o.

ul.Biskupa Burschego 11

43-100 Tychy

email: rekrutacja@die-tech.biz

INFORMACJA W ZAKRESIE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Administrator i Inspektor Ochrony Danych

1) Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Die-Tech sp. z o.o.,

ul. Biskupa Burschego 11, 43-100 Tychy (dalej: „Administrator”)

2) Nadzór nad prawidłowością, w tym bezpieczeństwem przetwarzania danych osobowych, sprawuje powołany w tym celu przez Pracodawcę; kontakt pod adresem e-mail: wioleta.bialczak@nbit.pl

Cel przetwarzania

3) Dane osobowe przetwarzane będą w celu:

a) przeprowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego,

b) w przypadku wyrażenia przez Pana/Panią zgody – na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Podstawa przetwarzania danych

4) Podstawę przetwarzania przez Administratora Państwa danych osobowych stanowią:

a) w stosunku do danych wskazanych w art. 221 Kodeksu Pracy – upoważnienie zawarte w tym przepisie,

b) w stosunku do pozostałych danych, w tym służących do kontaktu (adres e-mail, nr telefonu) – Państwa zgoda, która może być odwołana w każdym czasie.

Obligatoryjność podania danych

5) Podanie przez Państwa danych osobowych pozostaje dobrowolne, nie mniej jednak  niezbędne, aby uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Odbiorcy danych

6) Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcą danych.

Okres przechowywania

7) Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

8) W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 18 miesięcy.

Państwa uprawnienia

9)  Mają Państwo następujące uprawnienia:

a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopi

b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

c) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

d) prawo do usunięcia danych osobowych;

e) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Profilowanie

10) Dane osobowe nie będą przetwarzane przez Administratora danych w sposób zautomatyzowany ani nie będą poddawane profilowaniu.

W przypadku chęci, aby Państwa kandydatura była brana pod uwagę w dalszych ewentualnych rekrutacjach, przez okres kolejnych 12 miesięcy, prosimy o zamieszczenie w treści CV oświadczenia o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w CV i liście motywacyjnym danych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez administratora przez okres kolejnych 12 miesięcy.”

Dane teleadresowe

Die Tech Spółka z o.o.
Siedziba:
ul. Biskupa Burschego 11

office@die-tech.biz

tel: +48 32 327-00-25, 327-17-55, Numery wewnętrzne:

10 – Sekretariat

12 – Kadry

13 – Jakość

14 – Technologia

15 – Księgowość

fax.+48 32 327 17 54